Ogłoszenie

Szukam osób do współpracy ( potrzebuję typerów od kilku lig europejskich i latynoskich ) . Chętni proszę zgłaszać się na Pw - Brazilejro.

#1 2014-04-23 15:36:22

Brazilejro

Administrator

Zarejestrowany: 2014-04-23
Posty: 24
Punktów :   

Kwiecień 2014

http://portalbraganca.com.br/esporte/wp-content/uploads/2012/01/serie-A3.jpg



Mecz : Sao Jose dos Campos FC - Sertaozinho Football Club
Rozgrywki : Campeonato Paulista A3
Data i godzina rozpoczęcia : 23 kwietnia 2014 - godzina 20:00
Typ : over 2.5
Kurs : 1.85
Bukmacher : Bet365
Stawka : 3/10



Witam ! Zaczynamy wszystko od nowa - teraz na moich zasadach . Pierwszym spotkaniem jakie zdecydowałem się zagrać , będzie pojedynek w ramach drugiej kolejki sezonu końcowego Brazylijskiej Campeonato Paulista Serie A3 , w którym to na przeciw siebie staną dzisiaj ekipy Sao Jose i Sertaozinho . Po analizie muszę powiedzieć że ciężko postawić na ewentualnego zwycięzce tego spotkania . Obie ekipy na papierze są na bardzo podobnym poziomie sportowym i wydaje mi się że over bramkowy będzie tutaj najlepszą opcją . Obie ekipy są już po pierwszych meczach tej części sezonu . Obie solidarnie przegrały swoje spotkania . Gospodarze po słabym meczu przegrali 0-2 z Agua Santa a piłkarze Sertaozinho zaliczyli lekką kompromitację ulegając 0-3 teoretycznie najsłabszej drużynie w ich grupie - Gremio Novorizontino . Dzisiaj będą na pewno chcieli zetrzeć złe wrażenie z pierwszego spotkania . Zarząd przed tą rundą jasno mówił że ich celem jest awans do A2 , więc można się spodziewać że dzisiaj raczej nie zastawią autobusu na własnej połowie i zobaczymy ofensywną grę obu zespołów. Dla obu zespołów będzie to mecz który muszą wygrać także bramek powinniśmy zobaczyć kilka .

Gospodarze na Nabi Abi Chedid grają bardzo skutecznie . Za każdym razem kiedy to oni goszczą jakieś ekipy strzelają bramki . Tylko trzykrotnie w sezonie zdarzyło się tak że nie zdobyli bramki na własnym terenie . To powinno dawać nam już coś do myślenia . A dodając do nich bardzo mocno zestawioną pod względem ofensywnym linię gości bramki powinny być kwestią czasu . Trener Sao Jose - Rafael Guananes dzisiaj na pewno nieco przetasuje wyjściową jedenastkę , i na pewno będzie kilka zmian w odróżnieniu od tego , który wystąpił w przegranym 2-0 spotkaniu z Agua Santa . Najprawdopodobniej od pierwszej minuty trener zdecyduje się wystawić taki oto skład : Tom -Pablo Ricardo, Giba, Fabio Leite - Gregori , Paulinho, Bruno, Luis Guilherme - John, Victor Danilo Martins .  A więc w odróżnieniu od pierwszego spotkania dzisiaj trener dokona 3 zmian . W ataku szansę dostanie niedoceniany przez wielu John który dysponuje wyśmienitymi warunkami fizycznymi , Bruno i Paulinho , którzy mają zapewnić szybkie przemieszczanie się piłki ze strefy obrony i pomocy .

Sertaozinho po blamażu na własnym boisku , gdzie przegrali 3-0 będą chcieli zrobić wszystko aby dzisiaj się nieco zrehabilitować i odzyskać wiarę w ewentualny awans do A2 . Zadanie jednak wydaje się być bardzo ciężkie . Nie zagrają dzisiaj bowiem dwa główne filary obrony - Rogerinho który złapał kontuzję uda i Juninho który będzie dzisiaj zawieszony za kartki . Według mnie akurat na tej newralgicznej pozycji nie posiadają odpowiednich graczy , aby w pełni załatać luki które wystąpią przez stratę tych zawodników . Trener gości Jose Carlos Serraro będzie miał duży ból głowy z zestawieniem tej linii . Najprawdopodobniej Sertaozinho wystąpi dzisiaj w takim oto zestawieniu : Cleriston - Lucas,Andrezao, Diego Borges,Vandinho - Elder, Pepe , Vinicius , Adriano Paulista - Rodriguinho, Douglas . Jak widać trener postanowił zastąpić podstawowych obrońców Diego Borgesem i Vandinho a więc postawił tutaj na doświadczenie . Czy to okaże się dobrym posunięciem to się okaże - według mnie i tak będzie widoczna nieobecność wyżej wymienionych graczy .

Sędzią spotkania będzie Regildenia Holandia Moura - a więc ,,Kat'' . Pseudonim wywodzi się z tego , iż ta sędzina pokazuje strasznie dużo kartek w każdym meczu . Obawiam się żeby to nie zabiło tego spotkania , i nie przeszkodziło zawodnikom w zdobywaniu nam potrzebnych bramek . Dla obu zespołów to spotkanie jest bardzo ważne . Żadna ekipa nie ma jeszcze zdobytego punktu i dzisiaj jest wręcz wskazane wygranie którejś z drużyn . Jak się to spotkanie zakończy o tym przekonamy się około godziny 22:00 . Mam nadzieję ze dla nas będzie na plus .




Offline

 

#2 2014-04-23 20:27:53

Brazilejro

Administrator

Zarejestrowany: 2014-04-23
Posty: 24
Punktów :   

Re: Kwiecień 2014

http://avai.com.br/wp-content/uploads/2014/04/Copa_do_Brasil_logo_CBF_2.jpg



Mecz : Brasiliense(-1)  - Princesa do Solimoes
Rozgrywki : Copa do Brasil
Data i godzina rozpoczęcia : 24 kwietnia 2014 - godzina 01:30
Typ : 1
Kurs : 1.685
Bukmacher : Bet365
Stawka : 2/10



Siemka ! Po długich analizach udało mi się znaleźć spotkanie , które według mojej opinii ma bardzo dużą szansę na pokrycie zakładu . O godzinie 01:30 rozpocznie się spotkanie w ramach rewanżowego starcia Copa do Brasil pomiędzy ekipami Brasiliense a Princesa do Solimoes . Pomimo fatalnego wyniku pierwszego spotkania ( 3-1 dla gości ) gospodarze będą w tym pojedynku zdecydowanymi faworytami . Ja gram jednak asekuracyjnie bo to jednak mecz pucharowy i piłkarze nie muszą być zmotywowani w 100% do walki na całego . Według mnie jednak gospodarze będą chcieli zetrzeć to złe wrażenie , jakie pozostawili po pierwszym spotkaniu i na własnym terenie wygrają . Ile ? Najmniejszy wynik jaki ich satysfakcjonuje to 2-0 . Różnica klas obu zespołów jest ogromna , i jeśli byłby to mecz ligowy to kurs na to spotkanie pewnie wynosiłby 1.15 na gospodarzy . Buce nieco się zasugerowały pierwszym meczem , który do końca nie oddał rzeczywistej mocy piłkarzy gospodarzy .

Tak jak wspomniałem gospodarze muszą wygrać to spotkanie co najmniej 2-0 . Ewentualny gol gości zmusi ich do strzelenia co najmniej 3 bramek ( wtedy dogrywka ) bądź czterech co da awans bezpośredni przedstawicielom Okręgu Federalnego . Na pewno jest o co walczyć , bo w kolejnej rundzie czeka już Santos – a takie mecze wiadomo jak są traktowane w miastach gdzie Serie A czy też B jest nieosiągalna . W drużynie gospodarzy raczej nie ma co szukać zmian w składzie i najprawdopodobniej nowy szkoleniowiec gospodarzy -  Mark Smith wystawi taki sam skład jaki grał w pierwszym spotkaniu wyjazdowym . Warto też odnotować że po porażce w pierwszym meczu posadę trenera stracił John Carlos . Mimo porażki w pierwszym meczu ciągle faworytem do awansu wydają się być piłkarze gospodarzy . Różnica poziomu w obu zespołach jest bardzo widoczna a ten pierwszy mecz to według mnie był wypadem przy pracy . Drużyna bardzo poważnie traktuje te rozgrywki , i na pewno zrobią wszystko aby dzisiaj wygrać i awansować do kolejnej fazy turnieju .  Brasiliense wystąpią w tym spotkaniu najprawdopodobniej w takim zestawieniu : Welder – Baiano,Fabio Braz , Andre Luis i Cesinha – Julio Bastos, Ewerton, Ze Roberto, Luquinha – Chudy,Luiz Carlos.

Jeśli chodzi o gości to ciężko coś na ich temat powiedzieć . Na co dzień występują oni w stanowych okręgówkach centralnych , które są najsłabsze w całym kraju . Dla nich wygranie tego pierwszego spotkania było wielkim sukcesem , co podkreślali w wywiadach po meczu . Na dobrą sprawę osiągnięty w tym roku wynik w Copa do Brasil to ich najlepszy wynik w historii klubu . Personalnie jak i organizacyjnie oba klubu dzieli przepaść i ciężko sobie wyobrazić że gospodarze pozwolą im awansować do kolejnej rundy . Jeśli chodzi o ich skład to trener Mark Piter najprawdopodobniej również wystawi taką samą jedenastkę , jaka wyszła w pierwszym meczu . Po ustawieniu drużyny widać jaki jest ich cel – ustawić autobus i trzymać korzystny dla nich wynik jak najdłużej . Wydaje mi się że kwestią jest kiedy gospodarze strzelą pierwszą bramkę . Jeśli stanie się to w początkowej fazie meczu to nie wróże im nic dobrego .  Ich skład powinien prezentować się identycznie jak ten w jakim wystąpili u siebie a więc : Milton – Delciney,Lidio,Clayton He-Man,Alberto – Rondinelli,Amaral,Michell Parintins,Fininho – Branco , Nando .

Podsumowując – zarówno gospodarze jak i goście wystąpią w tym spotkaniu w swoich najmocniejszych składach . Według mnie gospodarze będą wstanie się zrewanżować dzisiaj swoim rywalom i nie będą mieli większych problemów z pokonaniem rywali . Moim zdaniem kurs na to zdarzenie jest nieco zawyżony . Tak jak już wspomniałem buce zasugerowały się pierwszym meczem , który nie oddaje w żadnym stopniu umiejętności obu ekip . Przewiduje że gospodarze zaprezentują się na swoim poziomie co pozwoli im przebrnąć tą przeszkodę i w następnej rundzie zmierzą się z czekającym już na zwycięscy tego spotkania niezwykle utytułowanym Santosem .

Offline

 

#3 2014-04-24 14:55:36

Brazilejro

Administrator

Zarejestrowany: 2014-04-23
Posty: 24
Punktów :   

Re: Kwiecień 2014

http://avai.com.br/wp-content/uploads/2014/04/Copa_do_Brasil_logo_CBF_2.jpg



Mecz: Santa Rita - Potiguar
Rozgrywki : Copa do Brasil
Data i godzina rozpoczęcia : 24 kwietnia 2014 - godzina 20:15
Typ : 1
Kurs : 2.40
Bukmacher : Unibet
Stawka : 2/10
/b]



[b]Siemka ! W dniu dzisiejszym rozegrane zostanie spotkanie kończące Copa do Brasil , w którym to na przeciw siebie staną dwie ekipy , które w poprzedniej rundzie sprawiły ogromne niespodzianki i przeszły dalej , mimo iż grały ze zdecydowanie mocniejszymi rywalami . Zarówno dla jednych jak i drugich Pucharowe starcia są bardzo ważne , ponieważ dają możliwość zagrania z dużo mocniejszymi ekipami . Wiadomo jak zmotywowane są wtedy te teoretycznie słabsze drużyny . Na pierwszy rzut oka wydawać by się mogło że o faworyta w tym spotkaniu ciężko , jednak na moje gospodarze zrobią dzisiaj duży krok w kierunku awansu do dalszej fazy Copa do Brasil , który i tak już jest ich chyba największym osiągnięciem jak dotąd . Gospodarze po wyśmienitych dwóch spotkaniach pokonali Guarani , co było chyba największą niespodzianką rundy przedwstępnej . Goście natomiast w przedwstępnej pokonali również dużo mocniejszą ekipę Portuguesy. Na pewno Santa Rita rywala miała dużo mocniejszego i fakt że strzelili aż 2 bramki na wyjeździe świadczy o tym , że są wyśmienicie przygotowani do tych rozgrywek . A więc dzisiaj o 15:15 lokalnego czasu gospodarze zrobią na pewno wszystko aby przybliżyć się do następnej rundy .

Piłkarze Potiguar zakończyli już Copa de Nordeste , i pozostało im się skupić na rozgrywkach stanowych i pucharze . Ostatnio występowali w Serie D , jednak w nim musieli występować juniorami i ostatecznie zajęli ostatnią lokatę . Klub ma duże problemy finansowe , i nie wiadomo czy zbiorą oni fundusze na wystartowanie w kolejnym sezonie ligowym , dlatego też należy wiadomym faktem jest to , że te dwa spotkania będą dla nich bardzo ważne w dalszej perspektywie . Wydaje mi się jednak , że nie będą oni wstanie nawiązać walki w dzisiejszym starciu i będą musili odrabiać straty w drugim pojedynku na własnym stadionie . Jeśli chodzi o skład , to dzisiaj trener gości nie będzie mógł skorzystać z usług najskuteczniejszego zawodnika drużyny - Reginaldo , a także z Macho,Rayllana i Giovanniego  . Najprawdopodobniej Potiguar rozpocznie to spotkanie w takim składzie : Ramon - Michael, Paulo, Everaldo,Samuel - Fidelis, Magno, Daniel,Neilson - Vava, Zebino .

Gospodarze natomiast po sensacyjnej wygranej z Guarani postanowili się wzmocnić i pozyskali kilku zawodników , którzy mają przyczynić się do awansu w kolejnej rundzie Pucharu. Graczami nowo pozyskanymi są napastnicy : Amorim i Alexsandro ( wcześniej występowali w Murici) i jeden pomocnik - Cristiano , który występował w CSE . Szczerze powiedziawszy jak na tą ekipę zmiany są dosyć poważne i na pewno będzie to zauważalne w grze . Działaczom udało się uzyskać wszelkie papiery , które pozwolą wystąpić wyżej wymienionym graczom już w dzisiejszym pojedynku , co należy pochwalić . Bardzo ważna będzie dzisiaj postawa Alagoano , który był ojcem sukcesu w meczu przeciwko Guarani . Jeśli także w dzisiejszym meczu zaprezentuje się na podobnym poziomie to o wynik powinniśmy być raczej spokojni . Jak powiedział prezes klubu w wywiadzie zespół jest zmotywowany do osiągnięcia trzeciej rundy tych prestiżowych rozgrywek jeśli chodzi o futbol Brazylijski . Ważnym dodatkiem jest też fakt że dzisiaj oprócz jedenastu zawodników którzy będą biegać po murawie ekipa przyjezdnych będzie musiała sobie poradzić z 6000 tysiącami kibiców , którzy już dwa dni przed spotkaniem wykupili wszystkie bilety. To pokazuje jak ważne spotkanie przyjdzie im dzisiaj zagrać . Jeśli chodzi o Santa Rite to nie powinniśmy zobaczyć za dużo zmian w porównaniu z tym co widzieliśmy przeciwko Guarani - Eduardo Neto ma tendencje do grania żelaznym ustawieniem i bardzo rzadko zmienia wyjściowy skład . Dzisiaj rozpoczną w składzie : Jeferson - Aderlan, Junior Carvalho, Junior Amorim - Andre Nunes, Kenedy, Michael, Marlon - Reinardo Alagoano, Kiros .

A więc podsumowując - jest to spotkanie dwóch niespodzianek tegorocznego pucharu . Na chwilę obecną dużo lepiej prezentują się gospodarze i wydaje mi się że na własnym stadionie zrobią wszystko aby przed wyjazdem osiągnąć przewagę , która pozwoli im dalej myśleć o przejściu do kolejnej rundy . Personalnie i organizacyjnie gospodarze prezentują się dużo lepiej i wydaje mi się że dzisiaj pokażą na co ich stać . Ja przewiduje w tym spotkaniu dosyć jednostronne widowisko i końcowy triumf gospodarzy .

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.avatar-her-elemente.pun.pl www.forumair.pun.pl www.hardtruck18.pun.pl www.square.pun.pl www.hos.pun.pl