Ogłoszenie

Szukam osób do współpracy ( potrzebuję typerów od kilku lig europejskich i latynoskich ) . Chętni proszę zgłaszać się na Pw - Brazilejro.

#1 2014-05-03 15:39:45

Brazilejro

Administrator

Zarejestrowany: 2014-04-23
Posty: 24
Punktów :   

03.05.2014 - Zapowiedź dnia

America RN - ABC - under 2.5 (1.80- Bet365) - Stawka : 3/10

Siema ! Mam nadzieję że trochę byliście smutni moją nieobecnością ;p . No ale dzisiaj już wracam z typowaniem bo spotkań cała masa . Pierwszym pojedynkiem na które się zdecydowałem będzie pojedynek w ramach 3 kolejki brazylijskiej Serie B , w którym to naprzeciw siebie staną dzisiaj ekipy Americi RN i ABC . Ciężko wskazać faworyta dzisiejszej potyczki bo obie ekipy są na bardzo porównywalnym poziomie . Moim zdaniem w tym spotkaniu najciekawszą opcją jest zagranie typu na under 2.5 bramki . Obie ekipy są raczej znane z żelaznej gry w defensywie i to powinno być dzisiaj zauważalne . Warto też zwrócić uwagę na to , iż inauguracje w tym spotkaniu będzie miał jeden ze stadionów , na którym rozgrywane będą finały Mistrzostw Świata .

Obie ekipy są już w cyklu meczowym . Gospodarze jak do tej pory w lidze spisują się dosyć dobrze . W dwóch rozegranych jak do tej pory spotkaniach zdobyli 3 punkty . Wiadomo że to dopiero początek i nie ma co zwracać większej uwagi na tabelę , jednak miałem możliwość oglądania ich spotkań i muszę powiedzieć że o ile w ofensywie mają problemy o tyle defensywa wygląda na prawdę solidnie . W międzyczasie pomiędzy kolejkami ligowymi gospodarze rozegrali spotkanie w ramach Copa do Brasil , w którym z kwitkiem odprawili Boaviste i awansowali do kolejnej fazy rozgrywek . Gry między tymi zespołami zawsze jest bardzo ostra - to spotkanie można nazwać nawet małymi derbami . Również piłkarze ABC jak do tej pory nie mają na co narzekać . W rozgrywkach ligowych jeszcze nie zaznali smaku porażki ( 1 mecz zremisowany jeden wygrany) co na pewno napędza pozytywną atmosferę w drużynie . Również im udało się awansować do kolejnej fazy rozgrywek Copa do Brasil . Bo niespodziewanej porażce z Desportivo 1-0 na wyjeździe u siebie udowodnili różnicę jaka dzieli obie ekipy i pokonali ich 4-1 co pozwoliło cieszyć się z awansu do kolejnej rundy rozgrywek .

Sytuacja w obu klubach jest zgoła odmienna . Macao wciąż świętują wygranie Campeonato Potiguaro gdzie w pierwszym meczu pokonali a w drugim spotkaniu zremisowali z FC Globe . Trener Oliveira Caninde nawet oświadczył , że zespół jest zmęczony i nie wyklucza drobnych korekt w wyjściowej jedenastce na ten pojedynek . Jeśli już przy składzie jesteśmy to po prawej stronie powinniśmy ujrzeć Fabinho , Marcelo i Warbel na środku a na lewej stronie Wanderson . Trener gości również nie powinien mieć większych problemów z ustawieniem drużyny - niepewny jest występ tylko Denisa Marqueza , który nabawił się urazu w ostatnim spotkaniu przeciwko Boa Esporte . W jego miejsce najprawdopodobniej trener desygnuje Gilmara , który najprawdopodobniej będzie grał u boku Luci Flavio .

Reasumując dzisiaj zmierzą się dwie ekipy , które są w gazie . Obie ekipy nie strzelają raczej za dużej liczby bramek co skłania mnie ku grze na under bramkowy. Moim zdaniem w tym spotkaniu obie ekipy będą się wzajemnie badały i nie będą chciały się narazić na ewentualną stratę bramki . Według mnie zobaczymy mało ciekawy pojedynek który zakończy się wynikiem 0-1 bądź 1-0 . Później jeszcze jakieś spotkanie wrzucę . Pozdrawiam ,.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wyleczonazazs.pun.pl www.rolnictwo2009.pun.pl www.cycling-manager.pun.pl www.vestiaots.pun.pl www.soldierspolish.pun.pl