Ogłoszenie

Szukam osób do współpracy ( potrzebuję typerów od kilku lig europejskich i latynoskich ) . Chętni proszę zgłaszać się na Pw - Brazilejro.

#1 2014-04-29 16:49:55

Brazilejro

Administrator

Zarejestrowany: 2014-04-23
Posty: 24
Punktów :   

29.04.2014

Videoton    -    Debrecen - under 2.5 ( 2.30 - Bet365) - Stawka :8/10



Siemka ! O 17:30 zostanie rozegrane spotkanie na które czekam cały dzień . Na boisku Videotonu rozegrane zostanie bowiem spotkanie rewanżowe w ramach półfinału Pucharu Ligi pomiędzy ekipami Videotonu i Debreczynu . O faworyta w tym spotkaniu jest strasznie ciężko , ponieważ obie ekipy wychodzą dzisiaj w rezerwowych zestawieniach , jednak znalazłem typ który moim zdaniem jest - chociaż staram się nie używać tego stwierdzenia - lokatą długoterminową . Typ ten to under 2.5 w tym spotkaniu . Losy dwumeczu zostały rozstrzygnięte już w pierwszej potyczce i to spotkania w zasadzie ma się tylko odbyć , żeby odbębnić już oficjalnie pierwszego finalistę tych rozgrywek . Według mnie to spotkanie będzie bardziej meczem towarzyskim i raczej obu ekipom nie będzie się śpieszyło do podganiania tempa czy jakiejś mocniejszej agresji .

Gospodarze w pierwszym spotkaniu osiągnęli bardzo dobry wynik (5-1 ) który jakoś specjalnie mnie nie zdziwił . Już przed meczem było wiadomo że Debreczyn odpuszcza te rozgrywki i trener daje zaprezentować się piłkarzom rezerwowym . Jak to wypadło można ocenić po wyniku . Trener gospodarzy zapowiedział że w dzisiejszym meczu zobaczymy kilka bardzo znaczących zmian i obejrzymy na pewno co najmniej 6 innych graczy od pierwszej minuty niż tych co grali w pierwszym pojedynku . To zdecydowanie pokazuje że gospodarze są już pewni swego i awans według mnie mają niezagrożony . Również goście wydaje się że pogodzili się ze stanem rzeczy i również w tym spotkaniu rewanżowym wystąpią w mocno rezerwowym składzie .

Nie ma się co oszukiwać - wszystkie emocje jakich moglibyśmy się spodziewać w tym spotkaniu ewidentnie zabił wynik pierwszego spotkania . Przewaga 4 bramek jest praktycznie nie do roztrwonienia przez tak doświadczoną ekipę . Dzisiejsze spotkanie według mnie będzie toczone w bardzo spokojnej atmosferze i raczej żadnej z drużyn nie będzie się śpieszyło w tworzeniu akcji . Wiadomo - trener jak i zawodnicy gości zapowiadają że oni jeszcze wierzą , no ale co innego mogą powiedzieć ? Realia są jednak każdemu znane - zarówno ekipa Videotonu jak i Debreczyna będzie chciała to spotkanie odbębnić i zająć się walką w lidze . Przewiduje że to będzie nudny mecz i nie wyobrażam sobie że może tutaj paść wynik overowy . Gram to spotkanie bardzo mocno i pokładam w nim duże nadzieje - mam nadzieję że się na nim nie przejadę .

Z góry sorka za mało obszerną analizę ale niestety dzisiaj mam strasznie mało czasu . Pozdrawiam i powodzenia !!

Offline

 

#2 2014-04-29 17:01:57

koroner

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-04-29
Posty: 2
Punktów :   

Re: 29.04.2014

mecz o 17:30 a Ty  nazywasz ten typ lokatą długoterminową???

Offline

 

#3 2014-04-29 17:05:42

Brazilejro

Administrator

Zarejestrowany: 2014-04-23
Posty: 24
Punktów :   

Re: 29.04.2014

Chodziło mi o to , że może się zwrócić dla mnie mocno bo gram za całkiem sporą gotówkę .

Offline

 

#4 2014-04-29 17:10:34

koroner

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-04-29
Posty: 2
Punktów :   

Re: 29.04.2014

to troche inne słowo powinenes uzyc niż lokata...

Offline

 

#5 2014-04-29 19:52:53

Brazilejro

Administrator

Zarejestrowany: 2014-04-23
Posty: 24
Punktów :   

Re: 29.04.2014

Wybacz

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.dungeones-treasures.pun.pl www.vestiaots.pun.pl www.cycling-manager.pun.pl www.soldierspolish.pun.pl www.rolnictwo2009.pun.pl