Ogłoszenie

Szukam osób do współpracy ( potrzebuję typerów od kilku lig europejskich i latynoskich ) . Chętni proszę zgłaszać się na Pw - Brazilejro.

#1 2014-04-28 16:59:54

Brazilejro

Administrator

Zarejestrowany: 2014-04-23
Posty: 24
Punktów :   

Serie C

Mecz: Salgueiro - Fortaleze
Rozgrywki : Serie C
Data i godzina rozpoczęcia : 29 kwietnia 2014 - godzina 02:30
Typ : 1
Kurs : 2.65
Bukmacher : Sportingbet
Stawka : 2/10







Siemaneczko ! Po wczorajszym idealnym dniu humor mam przedni i mam nadzieję że jak obudzę się rano będzie podobny . Oferta z Brazylii uboga ponieważ w nocy rozegrane zostanie tylko jedno spotkanie , jednak znalazłem typ który jest dla mnie bardzo atrakcyjnym , jakim wydaje się być bet na zwycięstwo gospodarzy w meczu pierwszej kolejki brazylijskiej Serie C , w której to o godzinie 02:30 tegoroczny sezon zainaugurują ekipy Salgueiro i Fortaleze . Bukmacherzy w tym pojedynku faworyzują ekipę gości , co według mnie jest śmieszne patrząc na to w jakim zestawieniu goście dzisiaj wystąpią . To przekonuje mnie tylko w twierdzeniu , że buce nie do końca wiedzą o kilku rzeczach , które według mnie będą miały duże znaczenie w końcowym wyniku tego spotkania .

Dla Salgueiro będzie to powrót po dłuższej przerwie do Serie C . Ostatnim czasy grali oni w Serie D i ostatecznie po dobrym sezonie udało im się awansować klasę wyżej . Zarząd nie próżnował podczas okresu przygotowawczego i dokonał kilku bardzo ciekawych wzmocnień , które powinny zagwarantować gospodarzom spokojne utrzymanie w lidze na następny sezon . Gospodarze okres przygotowawczy mogą zaliczyć do niezwykle udanych i wyniki w nim osiągnięte pozwalają im myśleć o spokojnym utrzymaniu . Po bardzo dobrej grze w rozgrywkach stanowych – Campeonato Pernambucano gdzie udało im się zająć historyczne dla klubu trzecie miejsce eliminując po drodze drugoligowca – Nautico . Do tego osiągnęli bardzo dobre wyniki w meczach testowych gdzie bez problemów radzili sobie z drużynami bardziej doświadczonymi , które również występują w Serie C . Na pewno w dzisiejszym spotkaniu na Cornellio de Barrosa atmosfera będzie wyśmienita ( sprzedano już 80% dostępnych biletów) i kibice zrobią wszystko aby być dwunastym zawodnikiem . Gospodarze na pewno są uskrzydleni wygraniem spotkania o trzecie miejsce z Santa Cruz i dzisiaj będą odpowiednio zmotywowani do meczu ligowego . Do tego pojedynku trener gospodarzy – Fernando Alcantara będzie miał do dyspozycji taki sam skład , jaki wybiegł na boisku 22 kwietnia w spotkaniu z Santa Cruz . To na pewno jest bardzo ważny element bo ławki za długiej nie mają .

Ich dzisiejszym rywalem będzie dużo bardziej doświadczona jeśli chodzi o rozgrywki Serie C drużyna Fortaleze . Niestety podczas przerwy między sezonami drużyna została mocno przebudowana i stracili oni kilku bardzo ważnych zawodników , co na pewno spowoduje że nadchodzący sezon nie będzie dla nich zbytnio udany . Jeśli chodzi o okres przygotowawczy gości – uczestniczyli oni w rozgrywkach stanowych – Campeonato Cearense gdzie udało im się dojść do finału . Tam jednak okazali się słabsi od wyżej notowanych piłkarzy Ceary . Patrząc jednak realnie ten widok może wywołać mylne wrażenie że również w nadchodzącym sezonie będą mocni – nic z tych rzeczy . Trzeba wspomnieć od razu że ten stan to jeden z najgorszych jeśli chodzi o zespoły które w nich uczestniczyły . Żadnej ekipy z Serie A – dwie ekipy z Serie B a większa pozostałość Serie D . Przed dzisiejszym spotkaniem trener Fortaleze będzie miał bardzo duży ból głowy z zestawieniem w miarę optymalnego składu . W tym spotkaniu nie będzie on mógł skorzystać na 100% z czterech zawodników , którzy na pewno znaleźli by się dzisiaj w wyjściowej jedenastce . Po meczu finałowym w rozgrywkach stanowych kontuzję złapali bowiem : Correra, Waldilson, Marcelo Chamusca i Ricardo . Straty te są naprawdę bardzo poważne , ponieważ Fortaleze nie ma zmienników o podobnych umiejętnościach . W związku z tymi osłabieniami trener będzie musiał mocno pokombinować i najprawdopodobniej po bokach ustawieni zostaną Fernandinho z Marcelo do Paraibą a na ataku obejrzymy najprawdopodobniej Edinho i Roberta . Zestawienie mocno eksperymentalne i według mnie będzie to widoczne w ich grze w tym spotkaniu . Łącznie goście na to spotkanie udali się zaledwie w 16 zawodników .

Zawodnicy obu drużyn będą dzisiaj musieli uważać na swoją grę – sędzią tego spotkania jest bowiem Italo Medeiros de Azvedo , który słynie z tego że nie pozwala zawodnikom na zbytnio agresywną grę . Warto wspomnieć że w poprzednim sezonie pokazał on aż 21 czerwonych kartek – najwięcej w całej lidze .

Reasumując – bukmacherzy według mnie błędnie w tym spotkaniu faworyzują ekipę gości . Są oni przed tym spotkaniem bardzo mocno osłabieni a do tego przyjdzie im się zmierzyć na wyjeździe z rozpędzoną ekipą Salgueiro . Według mojej opinii gospodarze dzisiaj wykorzystają atut swojego boiska i zdobędą komplet punktów w spotkaniu inaugurującym sezon ligowy .

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wyleczonazazs.pun.pl www.dungeones-treasures.pun.pl www.cycling-manager.pun.pl www.vestiaots.pun.pl www.soldierspolish.pun.pl