Ogłoszenie

Szukam osób do współpracy ( potrzebuję typerów od kilku lig europejskich i latynoskich ) . Chętni proszę zgłaszać się na Pw - Brazilejro.

#1 2014-04-27 13:25:30

Brazilejro

Administrator

Zarejestrowany: 2014-04-23
Posty: 24
Punktów :   

2 kolejka Serie A

Mecz: Cruzeiro - Sao Paulo
Rozgrywki : Campeonato Brasileiro - Serie A
Data i godzina rozpoczęcia : 27 kwietnia 2014 - godzina 21:00
Typ : X2
Kurs : 1.75
Bukmacher : Bet365
Stawka : 2/10






Piątym spotkaniem które zdecydowałem sie zagrać jest pojedynek , który zapowiadał się hitowo tylko do momentu podania składów na to spotkanie . Teoretycznie obie ekipy w tym sezonie powinny walczyć o tytuł mistrzowski i ten mecz byłby raczej no betem , jednak składy na to spotkanie wskazują raczej bardziej w stronę zawodników Sao Paulo . Trener gospodarzy zapowiedział że w tym spotkaniu da odpocząć kilku podstawowym graczom , i skupi się na przygotowaniu do spotkania rewanżowego w Copa Libertadores z Cerro Porteno . Ten fakt stawia gości przed bardzo dużą szansą aby zacząć sezon ligowy od zdobycia 6 punktów .

Obie ekipy początek sezonu mogą zaliczyć jak najbardziej do udanych . Piłkarze Cruzeiro po bardzo słabym jednak mocno emocjonującym spotkaniu pokonali na wyjeździe piłkarzy Bahii a drużyna Sao Paulo na własnym stadionie niezwykle pewnie pokonała Botafogo 3-0 , prezentując kawał dobrego futbolu . Jeśli mielibyśmy porównywać obydwie ekipy przez pryzmat kolejki inaugurującej to zdecydowanie lepiej zaprezentowali się piłkarze Sao Paulo jednak trzeba mieć też na uwadze że gospodarze zarówno w spotkaniu z Bahią jak i w zbliżającym się pojedynku przeciwko SP nie wyjdą w optymalnym zestawieniu . To wszystko za sprawą play-offów w Copa Libertadores które traktują bardzo poważnie i na chwilę obecna są ich priorytetem . Świadczyć może o tym właśnie te nieco rezerwowe zestawienie składu . W meczu przeciwko Bahii Cruzeiro nie pokazało nic specjalnego i mieli wielkie szczęście że wykorzystali dwa rzuty rożne . Marcelo Oliveiro powiedział jeszcze przed spotkaniem z Bahią że do czasu trwania Copa Libertadores będą oni wszystkie siły kierować właśnie tam . W związku z tym że liga jest regularna to odrobienie straty punktowej z dwóch kolejek problemem by nie było . W wyjściowym składzie na to spotkanie zabrakło 4 zawodników z podstawowego składu + 1 który jest kontuzjowany . A więc nie zagrają Marcelo Moreno , Ricardo Goulart, Dede i Everton a kontuzjowany jest Dagoberto . Są to bardzo znaczące osłabienia i na bardzo mocną ekipę jaką posiada Sao Paulo powinno to się odbić na końcowym wyniku . Goście mają ten komfort że nie rywalizują na dwóch frontach i mogą w pełni skupić się na rozgrywkach ligowych . Muricy Ramalho na to spotkanie desygnował dokładnie taką samą jedenastkę jak w wygranym spotkaniu z Botafogo . Oznacza to więc ni mniej ni więcej że wypożyczony z Valenci Dorlan Pabon jak na razie przegrywa rywalizację o miejsce w pierwszym składzie z młodziutkim Gabrielem Boschillą .

Na pewno piłkarze SP po efektownym zwycięstwie w pierwszej kolejce są w dużym gazie i będą się starali wykorzystać bardzo rezerwowy skład Mistrzów poprzedniego sezonu . Kurs na to spotkanie wydaje się być zatem śmieszny bo wystawienie 1.75 na X2 przy tym co napisałem to dla nas duży prezent . Goście będą musieli bardzo mocno skupić się przy stałych fragmentach gry . Cruzeiro posiada jeden z najwyższych składów w lidze i przy każdym stałym fragmencie stanowią oni bardzo duże zagrożenie . Z drugiej strony Cruzeiro będzie musiało się bardzo mocno napocić aby zneutralizować zapędy trójki wspaniałych SP – Pato-Fabiano-Ganso . Te trio to według mnie najniebezpieczniejsze zestawienie w całej lidze i prawdziwa maszynka do zdobywania bramek .

Reasumując nie wydaje mi się aby gospodarze byli wstanie wygrać to spotkanie . W perspektywie strat jakie mają przed tym gwizdkiem remis wzięli by z pocałowaniem ręki . Według mnie X2 to najciekawsza opcja na to spotkanie .

Offline

 

#2 2014-04-27 13:28:49

Brazilejro

Administrator

Zarejestrowany: 2014-04-23
Posty: 24
Punktów :   

Re: 2 kolejka Serie A

Mecz: Corinthians - Flamengo
Rozgrywki : Campeonato Brasileiro - Serie A
Data i godzina rozpoczęcia : 27 kwietnia 2014 - godzina 21:00
Typ : under 2.5
Kurs : 1.60
Bukmacher : Bet365
Stawka : 3/10[
/size]



[size=12]Jedziemy dalej . Trzecim spotkaniem które pograłem będzie pojedynek , który jeszcze kilka sezonów temu byłby wielkim hitem serii . Naprzeciwko siebie staną bowiem ekipy Corinthians i Flamengo , które swoje lata triumfów mają już za sobą . Spotkanie jednak na pewno ciągle ma pewien smaczek i wytypowanie zwycięzcy tego pojedynku może być bardzo ciężkie . Ja osobiście się tego nie podejmę i postanawiam pograć typ na under 2.5 bramki , który według mnie ma dosyć duże szanse powodzenia . Co prawda h2h pokazuje że raczej obie grają operowo w meczach przeciwko sobie jednak tutaj ta zasada zostanie złamana .

Gospodarze w pierwszej kolejce po średnim meczu zremisowali z drużyną Atletico MG 0-0 . Niestety tutaj miałem okazję obejrzeć tylko skrót z tego spotkania i szczerze powiedziawszy Corinthians grało straszny piach z przodu . Zarówno Luciano jak i Romarinho grali bardzo słabo i nie stworzyli sobie praktycznie żadnej sytuacji , w której stworzyli realne zagrożenie bramce Atletico . To na pewno nie napawa Corinthians optymizmem , jednak trener najprawdopodobniej po raz kolejny da im szansę na zrehabilitowanie się w spotkaniu na własnym boisku . Mano Menez ma mały bół głowy jeśli chodzi o skład . Z powodu kontuzji nie wystąpią dzisiaj : Danilo Fernandes , Julio Cesar, Luis Ramirez i Renato Augusto . Z wymienionych graczy największą stratą wydaje się być brak bardzo doświadczonego Renato Augusto i Julio Cesara . Pozostali dwaj piłkarze to raczej gracze rezerwowi którzy nie wnoszą zbyt wiele do gry gospodarzy . Pierwszy mecz sezonu przypominał dokładnie to samo co obejrzałem na inaugurację w 2013 roku . Wtedy też w pierwszym spotkaniu Corinthians spisali się bardzo słabo i im sezon się rozwijał tym bardziej ich gra była słabsza. Kibice na pewno w tym sezonie mają nadzieję na dużo lepsze wyniki niż w poprzednim sezonie i dzisiaj będą starali się pomóc jak tylko będą mogli aby inauguracja na własnym stadionie zakończyła się zdobyczą kompletu punktów . To teoretycznie może nie być aż tak trudne , patrząc po tym co pokazali piłkarze Flamengo w pierwszym spotkaniu .

Goście na inauguracje spotkali się z jedną ze słabszych ekip w lidze – Goias i po bardzo słabym meczu jedynie potrafili zremisować . W przeciągu całego meczu nie pokazali oni nic ciekawego . Ich gra była strasznie statyczna i monotonna co prawie przełożyło się na porażkę w ostatnich minutach . Ostatecznie udało im się dograć mecz do końca na zero z tyłu jednak na pewno mocno zawiedli swoich fanów tak słabą postawą . Dzisiaj o zwycięstwo będzie jeszcze ciężej bo nie dość że grają na bardzo ciężkim terenie to do tego rywale są dużo mocniejsi od Goias . Trener Jaime de Almeida ma w składzie jeszcze kilku kontuzjowanych zawodników , jednak na pewno mocno ucieszył go powrót do pełni zdrowia Samira – jednego z najlepiej zapowiadających się obrońców w lidze . Bardzo możliwe że w dzisiejszym spotkaniu również zobaczymy powracającego po kontuzji Victora Caceresa , który w poprzednim sezonie był wyróżniającym się zawodnikiem drużyny . Kontuzjowani natomiast pozostają Hernane i Elano którzy będą pauzować jeszcze około 3 tygodni. Warto też zwrócić uwagę na podtekst tego spotkania – obecnym trenerem Corinthians jest Mano Menez a więc poprzedni trener Flamengo . To też może mieć jakieś znaczenie w przebiegu całego spotkania , ponieważ zawodników zna on od podszewki .

Reasumując – będzie to spotkanie dwóch ekip , które w pierwszej kolejce strasznie zawiodły mnie swoimi postawami . Teoretycznie na papierze mocniej wygląda drużyna Flamengo jednak dzisiaj byłbym bardziej przychylny postawienia na gospodarzy . Wydaje mi się że w tym spotkaniu za dużej ilości bramek nie obejrzymy i więcej niż 2 bramki nie padnie , stąd też gram under 2.5.
[

Offline

 

#3 2014-04-27 19:00:57

Brazilejro

Administrator

Zarejestrowany: 2014-04-23
Posty: 24
Punktów :   

Re: 2 kolejka Serie A

Mecz: Sport Recife - Chapecoense
Rozgrywki : Campeonato Brasileiro - Serie A
Data i godzina rozpoczęcia : 27 kwietnia 2014 - godzina 23:30
Typ : 1
Kurs : 1.90
Bukmacher : Bet365
Stawka : 3/10




Siemaneczko ! Kolejnym typem który wydał mi się warty zainteresowanie będzie mecz pomiędzy tegorocznymi beniaminkami sezonu zasadniczego . Na przeciwko siebie staną więc ekipy Sportu Recife i Chapecoense . Według mnie przed tym spotkaniem zdecydowanie lepiej wyglądają gospodarze , i na własnym boisku powinni dzisiaj zdobyć komplet punktów . Patrząc na to jak obie ekipy spisały się w pierwszej kolejce to dużo więcej plusów w moich oczach zarobili gospodarze i wydaje mi się że tutaj nie powinni mieć problemów z wygraniem tego pojedynku .

Gospodarze inauguracje sezonu mieli bardzo udaną . Mimo że nie zdobyli oni kompletu punktów , to jednak udało im się ugrać remis na bardzo ciężkim terenie jakim jest mecz na Santosie . Na dobrą sprawę mogą się czuć nawet nieco pokrzywdzeni , ponieważ okoliczności zdobycia bramki dającej remis Santosowi były bardzo kontrowersyjne i według mnie gościom zwycięstwo się należało z przebiegu całego spotkania . Oczywiście ten jeden punkt przed meczem braliby w ciemno jednak z jego przebiegu mogą czuć mały niedosyt. Na pewno dzisiaj - przed własną publicznością zrobią wszystko aby odnieść pierwsze zwycięstwo w obecnym sezonie . Jeśli chodzi o skład to w porównaniu do tego co widzieliśmy w meczu przeciwko Santosowi dojdzie tylko do jednej zmiany . Na ŚPO wystąpi dzisiaj Ailson , który inauguracyjną rundę odpuścił z powodu kontuzji .Dzisiaj jest już jednak w pełni zdrowi i na pewno pomoże drużynie w założonym celu . Kontuzjowany ciągle pozostaje natomiast Anderson Pedra . Wydaje mi się że w starciu beniaminków wygrają gospodarze . Mają dużo lepszy skład i do tego pomagać będą im ściany . Na pewno ich celem jest pierwsza 10 ligowej tabeli - ich przeciwnicy będą musieli walczyć raczej o utrzymanie .

Ich dzisiejszymi rywalami będzie drużyna Chapecoense AF . Goście tak jak ich rywale początek sezonu rozpoczęli od remisu 0-0 z Coritibą . Szczerze powiedziawszy oglądając oba spotkania to dużo lepiej zaprezentowali się zawodnicy Recife . Chape grali strasznie schematycznie i na dobrą sprawę nie pokazali oni nic nowego w stosunku do poprzedniego sezonu gdy grali w Serie B . Ciągłe pchanie akcji środkiem było zupełnym niewypałem i przez straszne zagęszczenie środka pola na boisku była straszna kopanina . Dzisiaj nie spodziewałbym się jakiejś zmiany w stylu ich gry . Na uwielbiających konstruować akcje skrzydłami gospodarzy może okazać się to zupełnym niewypałem i wyczuwam że nie skończy się to dla nich za dobrze . Jeśli tego by było mało trzeba dodać , że w drużynie na chwilę obecną mamy mały szpital i szkoleniowiec gospodarzy ma dosyć duży ból głowy z zestawieniem optymalnego składu . Kontuzjowani są bowiem : Diones, Tiago Luis , Fabinho Gaucho , Nene , Alemao i Abuda. Przede wszystkim strata Abudy i Tiago Luisa mogą być w tym spotkaniu bardzo widoczne . Goście nie mają na tyle mocnej ławki aby być wstanie załatać te dziury i gospodarze na pewno zrobią co w ich mocy aby skrupulatnie wykorzystać luki , które na pewno się stworzą .

Reasumując - spotkanie dwóch ekip które awansowały z Serie B . Gospodarze po bardzo długiej absencji - a goście po raz pierwszy w swojej 40-letniej historii . Na chwilę obecną dużo mocniejszą ekipą posiada Sport Recife i to powinno być widoczne w tym spotkaniu . Dodając do tego , że grają na własnym terenie ich przewaga na papierze jest bardzo duża . Moim zdaniem kursy mocno przesadzone bo ja sam bym ustawił kursy na poziomie 1.60 na gospodarzy . No ale z takich prezentów trzeba korzystać . Pozdrawiam .

Offline

 

#4 2014-04-27 19:16:46

karolezo

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-04-27
Posty: 3
Punktów :   

Re: 2 kolejka Serie A

Widze analizy konkretne;)

Offline

 

#5 2014-04-27 19:18:37

Brazilejro

Administrator

Zarejestrowany: 2014-04-23
Posty: 24
Punktów :   

Re: 2 kolejka Serie A

Oby na plus ;0

Offline

 

#6 2014-04-28 09:35:13

karolezo

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-04-27
Posty: 3
Punktów :   

Re: 2 kolejka Serie A

no widzę, że wszystko na plus;)) trzeba zacząć brać singlami od Ciebie typy za grubiej;)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.dungeones-treasures.pun.pl www.rolnictwo2009.pun.pl www.cycling-manager.pun.pl www.wyleczonazazs.pun.pl www.soldierspolish.pun.pl